Sendblaster: nejlepší rozesílání mailů program pro správu vašeho email marketingovu kampan

Co je nového v SendBlaster 3

Zde naleznete seznam toho, co jsme přidali do naší zbrusu nové verze – a tedy také toho, co získáte, když přejdete z programu SendBlaster 2 na SendBlaster 3.

STÁHNOUT ZDARMA
Newsletterový software 100% zdarma
KOUPIT VERZI PROCeloživotní licence, jedna platba

 

Vylepšené uživatelské rozhraní a vnitřní funkce

Uživatelské rozhraní se dočkalo grafických a funkčních změn, ale bez toho, abychom zasahovali do tolik oceňované celkové přístupnosti a zážitku z používání. Engine programu SendBlaster 3 podstoupil nespočet vnitřních změn a vylepšení, kterými jsme jej zrychlili, zlepšili výkon a stabilitu.

Nové šablony rozdělené do kategorií

S programem SendBlaster 3 dostanete spousty nových šablon, nově také prohlížeč šablon podporuje rozdělování do kategorií pro lepší organizaci.

Editor rozložení zpráv

Tvorba nové zprávy bez jakéhokoliv základu je s novým editorem zpráv velice jednoduchá. Zvolte si stavbu e-mailu, přidejte záhlaví, zápatí nebo postranní sloupce, zvolte si barvy a možnosti, a to vše v několika kliknutích.

Vyjmout a nahradit

Vyberte si obrázek a nahraďte jej jiným. SendBlaster 3 automaticky změní jeho velikost a ořízne jej (bez roztahování) tak, aby pasoval do původního rozložení zprávy.

Vylepšený editor zpráv

Nových funkcí se dočkal také editor zpráv: změna barvy pozadí, přibližování a oddalování, tisk, nové fonty, sdílení na Google+, zabarvení zdrojového kódu podle syntaxe.

Lepší zabudování služeb Google

SendBlaster 3 nyní podporuje sdílení odkazů přes Google+ a Gmail. Obsahuje také vylepšenou správu odběrů přes pop3.

Kontrola odkazů

Už žádné nefunkční odkazy. SendBlaster 3 automaticky sestaví seznam všech odkazů ve Vaší zprávě, a to včetně těch skrytých, a umožní Vám je zkontrolovat jediným kliknutím.

Export HTML s obrázky

Nyní můžete exportovat kód HTML, a to VČETNĚ vložených obrázků, ve formátu, který je rovnou připraven k použití, což Vám umožní jednoduše zveřejnit kopii své zprávy na Vaší webové stránce.

Zjednodušení textů

Jednoduše ukládejte a znovu používejte texty: podpisy, adresy, informace o kontaktech, popisky společností… Nemusíte psát všechno znova pokaždé, když vytvoříte novou zprávu.

Návrhy

Lépe organizujte svou práci – SendBlaster 3 má zvláštní složku, kam si můžete uložit své nedokončené projekty, a pak porovnávat jejich náhledy před tím, než se k nim znovu vrátíte.

Odhlášení jedním kliknutím

Umožněte příjemcům odhlásit se z odběru jediným kliknutím pomocí skriptu PHP, snadného na instalaci, který použijete na své webové stránce.

Programovatelné tagy [jen verze PRO]

SendBlaster 3 obsahuje výkonný skriptovací engine, který zpracovává příkazy, které nyní lze programovat pomocí buď rozhraní Vbscript (jenž je známé uživatelům Office) nebo Javascript (to je známé vývojářům a designérům webů). Tagy mohou obsahovat vypočítávaný nebo podmíněný výstup, náhodné proměnné, přílohy – a to není vše.

Pieces jointes personnalisées [jen verze PRO]

SendBlaster 3 Vám umožní zaslat každému příjemci jinou přílohu pomocí programovatelných příkazů. Také ukládá cesty k souborům a jejich jména v databázi.

Pomůcky

SendBlaster 3 má nový panel pomůcek, umístěný vpravo, jenž obsahuje malé, ale užitečné nástroje: blok pro ukládání poznámek, seznam rychlých voleb pro nejčastěji používané programy, pomůcku magického oříznutí pro změnu velikosti obrázků a nástroj informací o doméně pro prohlédnutí si domény e-mailové adresy v prohlížeči a Alexe…A další pomůcky jsou na cestě!

Statistiky adresářů

Prohlédněte si podrobné informace o svých adresářích (celkový počet kontaktů, počet registrovaných a aktivních v každém adresáři zvlášť, ale i v celé databázi).

Spojování a přesouvání adresářů

Nyní můžete jednoduše a rychle spojit dva nebo více adresářů, či přemístit podskupinu kontaktů z jednoho adresáře do jiného pomocí nových výkonných nástrojů.

Odhlášení a nedoručené zprávy pro všechny

Odhlášení a přeposílání nedoručených zpráv se nyní může vztahovat, dle Vaší volby, na všechny adresáře, aby byla zvýšena bezpečnost a snížena pravděpodobnost stížností od příjemců.

Adresa ReturnPath

SendBlaster 3 nyní podporuje kolonku ReturnPath, jenž Vám umožní nechat si nedoručené zprávy posílat zpět na zvláštní e-mailovou adresu (namísto adresy v kolonce ReplyTo odesilatele).

Historie registrací a odhlášení

Registrace, odhlášení a žádosti o přeposílání jsou ukládány do databáze společně s daty, kdy k nim došlo, takže je můžete jednoduše sledovat, exportovat pro další použití, nebo je rovnou nějak využít dále.

Záloha databáze

Uložte a ochraňte svá data jediným kliknutím.

BCC emaily do Vašeho CRM programu

S programem SoundBlaster3 budete schopni přeposílat všechny své odchozí e-maily do svého CRM programu, takže všechny Vaše zprávy budou “propojeny” s daty o zákaznících ve Vašem nástroji CRM.

Sendblaster ve svete  |  Reakce štastných zákazníku  |  Cookies  |  Sitemap  |        
© 2024 sendblaster.cz