Sendblaster: nejlepší rozesílání mailů program pro správu vašeho email marketingovu kampan

Funkce softwaru na newslettery

SendBlaster je nejlepším programem k posílání newsletterů, jenž poskytuje celistvou sadu funkcí, které Vám umožní jednoduše spravovat všechny stránky e-mailové marketingové kampaně. Vytváření vlastních grafických šablon, správa seznamů, zasílání mailů a analýza statistik kampaně nikdy nebyly jednoduší.

 

 

 

 

Vytvořte e-mailový newsletter

WYSIWYG HTML Editor

Tvorba zprav je dosažena pomoci jednoduchého vizuálního HTML editoru s možnosti podpory a úpravy kódu, se schopnosti vymezit definice CHARSET a využitím toho ke vloženi do jednotlivých prizpusobitelných poli.

Editor rozložení zpráv

Tvorba nové zprávy bez jakéhokoliv základu je s novým editorem zpráv velice jednoduchá. Zvolte si stavbu e-mailu, přidejte záhlaví, zápatí nebo postranní sloupce, zvolte si barvy a možnosti, a to vše v několika kliknutích.

Nouveau gabarit

Nouveaux modcles ajoutés dans la version FREE et PRO.

Nové šablony rozdělené do kategorií

S programem SendBlaster 3 dostanete spousty nových šablon, nově také prohlížeč šablon podporuje rozdělování do kategorií pro lepší organizaci.

Import z existujících .htm nebo .eml souboru

Emailové zprávy mohou být importované z vnejších zdroju (HTML dokumenty nebo existujících .eml souboru).

Podpora vložení obrázku

Generujte informacní letáky s prílohami a zaclenenými obrázky, vyvarujte se ve všech e-mail zprávách problémum s jejich ctením.

Vyjmout a nahradit

Vyberte si obrázek a nahraďte jej jiným. SendBlaster 3 automaticky změní jeho velikost a ořízne jej (bez roztahování) tak, aby pasoval do původního rozložení zprávy.

Zosobnite emaily pro odberatele

Odesílejte personální zprávy jako (“Vážený John Smith”, namísto “Vážený zákazník”)
Vážený #name# -> výsledek -> Vážený Paul
Každý email, který vy pošlete slucuje v sobe rysy zosobneni. (podívejte se na to jak poslat osobní emaily)

Programovatelné tagy

SendBlaster Pro 3 obsahuje výkonný skriptovací engine, který zpracovává příkazy, které nyní lze programovat pomocí buď rozhraní Vbscript (jenž je známé uživatelům Office) nebo Javascript (to je známé vývojářům a designérům webů). Tagy mohou obsahovat vypočítávaný nebo podmíněný výstup, náhodné proměnné, přílohy – a to není vše.

Kontrola odkazů

Už žádné nefunkční odkazy. SendBlaster 3 automaticky sestaví seznam všech odkazů ve Vaší zprávě, a to včetně těch skrytých, a umožní Vám je zkontrolovat jediným kliknutím.

Export HTML s obrázky

Nyní můžete exportovat kód HTML, a to VČETNĚ vložených obrázků, ve formátu, který je rovnou připraven k použití, což Vám umožní jednoduše zveřejnit kopii své zprávy na Vaší webové stránce.

Vložení odkazu pro odhlášeni

Vkládejte odkazy pro odhlášení (dejte klientu možnost výberu) po doporucení CAN-SPAM Act.

Odhlášení jedním kliknutím

Umožněte příjemcům odhlásit se z odběru jediným kliknutím pomocí skriptu PHP, snadného na instalaci, který použijete na své webové stránce.

Sada CHARSET

Sada CHARSET umožní vám odesílat zprávy s ohledem na ruzné uživatelské systémové prostredí (Cyrilice, Japonština, Hebrejština, Cínština, arabština). Tato vlastnost vám dovolí poslat vaše informacní letáky v ruzných svetových jazycích.

Email zprava jak s HTML kódem tak prostým Textem

Emailové zprávy jsou vytvorené v HTML a prostém textovém formátu pro prípad že príjemce má zakázáno prohlížet HTML. Pamatujte: hybridní HTML/TEXT email je nejlepší volba pro email marketingovou kampan.

Nastavit demonstracní pole dat

Nastavením techto polí a kliknutím na ‘ náhled ‘ , mužete videt, jak informacní leták vypada vcetne dat.

Pridejte souborovou prílohu do adresáre

Každá emailová zpráva muže obsahovat souborové prílohy (Zip, Doc, Pdf…).

Import email adres z Outlook a Thunderbird

Prímo importujte veškeré detaily vašich klientu do SendBlaster.

Importujte emailové adresy z Excel, prístupu a .CSV registruje

Uložte váš existující MS Excel(TM), , Access(TM) nebo Outlook(TM) seznam adres do souboru formátu .CSV, a prímo importujte veškeré vaše detaily zákazníku do SendBlaster.

  • Kompletní instrukce importu adresáre
  • Import adresáre z CSV

 

 

Spravujte seznamy

Jednoduchá integrace s vaší vlastní webovou stránkou

Vkládat seznam mailu na vaší webové stránky se stává extrémne snadno, funkce prihlášeni/odhlášeni rízení klientu a schopnost importovat data z webového zdroje pomoci SendBlaster, spravovat aktualizace seznamu a poštovních zpráv dorucených príjemci. My nabízíme zdarma CAN SPAM- prehledný filtr pro dvojí kontrolu í a PHP skripty v naše sekce ke staženi .

Statistiky adresářů

Prohlédněte si podrobné informace o svých adresářích (celkový počet kontaktů, počet registrovaných a aktivních v každém adresáři zvlášť, ale i v celé databázi).

Príhlašení/Odhlášení emailem nebo webovou formou

adrese: kdy v emailove zpráve klient se “Prihlásí” k odkazu pro odber který jste vložili do zprávy, e-mail adresa klienta bude zarazena do seznamu. Jestli v predmetu zprávy bude “Odhlásit se” , automaticky adresa klienta bude odstranena (jestli on/ona byli predtím prihlášené). Software informacních letáku SendBlaster stahuje nové emailové zprávy z POP3 úctu, overuje predmet a aktualizuje související seznamy.

Odhlášení a nedoručené zprávy pro všechny

Odhlášení a přeposílání nedoručených zpráv se nyní může vztahovat, dle Vaší volby, na všechny adresáře, aby byla zvýšena bezpečnost a snížena pravděpodobnost stížností od příjemců.

Pokrocilá filtrace dat

Mužete trídit seznam jedním tahem (drag and drop), každé pole, nebo dokonce i vícenásobná pole. Chcete vedet více (odkaz filtry).

Spojování a přesouvání adresářů

Nyní můžete jednoduše a rychle spojit dva nebo více adresářů, či přemístit podskupinu kontaktů z jednoho adresáře do jiného pomocí nových výkonných nástrojů.

Pružne zpracovaní mailu

Vrátit zpet adresy které jsou automaticky rozpoznaní, a již mohli být bud vyrazené nebo odstranené ze seznamu. Podívej se, jak SendBlaster spravuje obnoveni

Historie registrací a odhlášení

Registrace, odhlášení a žádosti o přeposílání jsou ukládány do databáze společně s daty, kdy k nim došlo, takže je můžete jednoduše sledovat, exportovat pro další použití, nebo je rovnou nějak využít dále.

Neomezený Seznam/skupin vcetne Neomezených príjemcu

SendBlaster muže rídit vícenásobné distribucní seznamy.

Uživatelské názvy poli

SendBlaster vám dovolí prizpusobit jména polí pro 15 dostupných poli v každé adrese.

Adresa ReturnPath

SendBlaster 3 nyní podporuje kolonku ReturnPath, jenž Vám umožní nechat si nedoručené zprávy posílat zpět na zvláštní e-mailovou adresu (namísto adresy v kolonce ReplyTo odesilatele).

Cerna listina

Definujte seznamy adres nebo domény, které budou automaticky vyrazené z pošty.

 

Zašlete kampaň

Vícenásobná SMTP nastavení

Mužete nastavit ruznou SMTP konfiguraci, obvykle zákazníci užívají nastavení poskytovatelu pripojení k Internetu (Naucte se jak použit ruzné SMTP profily).

Bezplatné použiti SMTP

Pomoci módu Direct send, jestli vy nebudete potrebovat upravovat žádné parametry pripojeni od dodavatele SMTP služeb. Prectete si jak používat SMTP.

Kontrolujte duplicitni emaily

SendBlaster má, automatický filtr prevence duplicity pri odesílaní.

Naplánovaná pošta

Plánujte vaši poštu tak, aby umožnit její automatické odesílání v pravý cas.

Dokoncete predchozí pošty

V prípade prerušení internetového spojení, vypnutí pocítace, prestávky v odesílaní nebo jiné poruše Sendblaster zapíše do žurnály, která email zpráva je již poslaná, pro zabránení opetovného odesílaní mailu.

Deníky událostí

Podívej se do vašeho drívejšího poštovního žurnálu

Nastavení rychlosti odesláni

Spravujte nekolik nastavení dle rízení rychlosti posílání emailu.

 

Analyzujte data

Integrovaný s TrackReports

Mužete také merit efektivitu vašich kampaní v TrackReports.

Integrovaný s Google Analytics

Mužete také merit efektivitu vašich kampaní v Google Analytics.

 

Jiné funkce

Pomůcky

SendBlaster 3 má nový panel pomůcek, umístěný vpravo, jenž obsahuje malé, ale užitečné nástroje: blok pro ukládání poznámek, seznam rychlých voleb pro nejčastěji používané programy, pomůcku magického oříznutí pro změnu velikosti obrázků a nástroj informací o doméně pro prohlédnutí si domény e-mailové adresy v prohlížeči a Alexe…A další pomůcky jsou na cestě!

Zjednodušení textů

Jednoduše ukládejte a znovu používejte texty: podpisy, adresy, informace o kontaktech, popisky společností… Nemusíte psát všechno znova pokaždé, když vytvoříte novou zprávu.

Návrhy

Lépe organizujte svou práci – SendBlaster 3 má zvláštní složku, kam si můžete uložit své nedokončené projekty, a pak porovnávat jejich náhledy před tím, než se k nim znovu vrátíte.

Snímky

Mužete chránit ruzné konfiguracní nastavení, pro prípad zmeny nastaveni pošty, ruzné SMTP servery nebo ruzné emaily odesílatelu. Je to velmi užitecný nástroj jestli vy rozesíláte informacní letáky vašim klientum.

Záloha databáze

Uložte a ochraňte svá data jediným kliknutím.

Spustit v plánovém módu

SendBlaster muže bežet jako systémová služba.

Sendblaster ve svete  |  Reakce štastných zákazníku  |  Cookies  |  Sitemap  |        
© 2024 sendblaster.cz