Sendblaster: nejlepší rozesílání mailů program pro správu vašeho email marketingovu kampan

Průvodce vylepšení sestavených emailů k odeslaní

Mužete vytvorit váš informacní leták nekolika zpusoby:

 1. Od základu používáním HTML vytvorte zprávu v Sendblaster
 2. Použitim šablon z Sendblasteru a jejich úpravou dle vašich predstav
 3. Vytvorením pomoci HTML editoru (Sendblaster umí importovat HTML soubory).
 4. Obratte se na web mastera a on vytvori šablonu v html formátu
 5. Objednejte si tvorbu šablon od profesionálního návrháre a email marketingového odborníka.

My navrhujeme, vám vytvorit uživatelský design aspon jednou, podle obrazu vašich web stránek nebo vaší spolecnosti, i když vy utratíte peníze, je to na vás, cas jsou peníze využijte ho pro sebe..
Navíc následujte pruvodce pro tvorbu informacních letáku:

 

Pruvodce vylepšení rozesílaní emailu

Pocitujete že není dostatek príjemcu? Vaše e-mail zprávy jsou casto oznacené jako spam omylem? Následující malé rady mohou dramaticky zvýšit rychlost dorucení vašich letáku.

Neprovádejte antivirovou kontrolu každých 100 vámi odeslaných mailu.

Zatímco meli by jste vždy skenovat odcházející osobní poštu na prítomnost viru, provádet tuto akci na celkové pošte je velmi špatný nápad. Jestli vy importujete uložený.eml soubor meli by jste skenovat ten soubor pred importem, ale jakmile vy spustíte vaši poštu tam není žádný bod kontroly jednotlivých zpráv které odchází z vašeho PC! To by zpomalilo veci a dokonce zabránilo rozesílaní pripravených zpráv. Vypnete antivirovou kontrolu pri odesílaní (nebo nakonfigurujte antivirový program tak aby nekontroloval poštu k odeslání) a umožníte ukoncení procedury.

Nepouživejte spamming, a nefiltrujte poštu na spam

Dnešní nejvetší poštovní servery mají zabudované antispamové filtry; oni jsou docela chytrí, ale nekdy i oni selžou a vymažou (nebo oznací za spam a presmeruji zprávu do nejaké “spam” složky) dokonale zákonné zprávy; toto je bežný problém s Hotmail a ostatnimi velmi populárními poštovními služby. Jestli vy cítíte že hodne vašich zpráv jsou filtrovaní venku a nejsou dorucené, zde jsou základní pravidla, aby jste se vyhnuli omylem oznacování vašich e-mailu za spam.:

 

 • Vždy vkladejte prostý text: do “osobní” e-mailové zprávy, i když pri psani používáte HTML formát, vždy ponechte prostou textovou cást. Jestli že prostá textová cást chybí, antispamové filtry se chovají podezrelé. Až vy ukoncíte skládání vaši zprávy, použijte v SendBlaster – tlacítko “text z HTML” automaticky se vytvorí prosta textová cást z HTML souboru.
   
 • Pište, nekreslete: vetšina vašich zpráv musí být textová; vyhýbejte se velkým obrázkum. Ješte jednou, antispamové filtry se tvári podezrelé kdy procentní podíl obraz / text je vysoký.
   
 • Nevkládejte prílohy: prílohy by meli být použitý jen v malých osobních seznamech; jestli vy zverejníte informacní leták, umístíte soubory na vašich stránkách a použijte odkaz ne ne (vaši zákazníky budou spokojeni).
   
 • Neríkejte špatná slova: je treba se vyhnout tem slovum, která jsou stále zaplavují vaší poštovní schránky.
   
 • Radeji použijte Smtp: Zatímco Direct Send mód je velmi užitecný v mnoha situacích, bohužel v nynejší dobe hodne odmítán pri prímém dorucení poštovními servery k tomu, aby predešel spam. Meli by jste radeji používat Smtp kdy posíláte velkému množství príjemcu.
   
 • Vyberte si dobrý Smtp servis pro vaše letáky: dobrá Smtp služba je klíc pro vaši rychlost. Zatímco vetšiny poskytovatelu pro pripojení k Internetu zahrne volnou svázanou Smtp službu jako soucást jejich nabídek, toto nemusí být pravé rešení pri poslání velkého množství pošty. Standardní Smtp služby nemusí pocítat s paralelními zapojeními, nebo omezením šírky pásma, nebo dokonce omezit pocet zpráv které mohou být poslané v daném case. “”Direct send” mód je dobrá alternativní volba, ale bohužel nekteré servery ne povoluji prímé dorucení. Pokud potrebujete opravdovou rychlost uvažujte o placené Smtp službe: používání vícenásobných simultánních spojení a rychlý server muže opravdu zrychlit vaši poštu, zajistete vyšší pomer odeslaných zpráv, a rozhodne ušetríte hodne casu a úsilí.
Sendblaster ve svete  |  Reakce štastných zákazníku  |  Cookies  |  Sitemap  |        
© 2023 sendblaster.cz