Sendblaster: nejlepší rozesílání mailů program pro správu vašeho email marketingovu kampan

Jak vytvořit základní seznam oprávněni

Práve jsme uvolnili Form-html , bezplatnou službu, která vám umožni vytvorit prizpusobitelné formy pro vaše stránky. Je plne integrovaný do SendBlaster tak, aby jste mohli naplno použít tuto službu zdarma k tomu, aby sbírala data prímo uvnitr našeho softwaru.

Vy mužete vytvorit formy a nechat lidi prihlásit se nebo odhlásit se k odberu informacních letáku a použit SendBlaster k jejich správe. Tato forma pošle email s daty shromáždenými ze všech polí adresáre vaší manažerské emailové adresy. Data mohou být zpracovaný v našem poštovním softwaru SendBlaster.

Po každém prihlášení zákazníkem na vašich stránkách vy najdete jejich informace prímo uvnitr vaší databáze SendBlaster. Vytvorte a povolte základní adresár, komu vy pošlete váš informacní leták a mimorádné nabídky.

Vy mužete spravovat tri druhy forem:

  • single opt-in forma
  • double opt-in forma
  • single opt-out forma

 

Opt-in jsou prihlašovací formy. Pokud je vybraná double opt-in forma, než uživatel dostane potvrzení e-majlem je požádán, o odpoved s jeho souhlasem.

Opt-out forma je jednoduchá neindexovaná forma

 

Dvojí forma zrakové kontroly pošty pomoci snímku obrazovky a zdarma CAPTCHA nápisu

 

Krátká poznámka o US a evropském Spam zákonu

Aktuálne schválený US CAN-SPAM Act vyžaduje opt-out souhlas ve vašich emailech, toto melo by být dostacující pro americké zákony.

Prosím zvažujte, že evropská Direktiva 2002/58/EC je víc omezující a povinne vyžaduje “opt-in” modul ke sberu emailu zákazníku z e-mail marketingu a informacních letáku. Dvojí opt-in souhlas pro správu je nejlepší zpusob jak respektovat soukromí vašich zákazníku.

Sendblaster ve svete  |  Reakce štastných zákazníku  |  Cookies  |  Sitemap  |        
© 2024 sendblaster.cz