Sendblaster: nejlepší rozesílání mailů program pro správu vašeho email marketingovu kampan

Vytvořte účinný e-mail

Nové šablony rozdělené do kategorií

S programem SendBlaster 3 dostanete spousty nových šablon, nově také prohlížeč šablon podporuje rozdělování do kategorií pro lepší organizaci.

HTML Editor

Sestavení zpráv se provádí pomoci jednoduchého výkonného vizuálního HTML editora, schopného definovat CHARSET ke vloženi a úpravy znaku v polích.

HTML/.eml import souboru

Vy mužete importovat emailové zprávy do SendBlaster z externích souboru (HTML stránky nebo predtím uložené .eml soubory – tj. z Outlook Express). Toto vám dovolí vytvorit vaše vlastní šablony pomocí externího HTML editoru.

Editor rozložení zpráv

Tvorba nové zprávy bez jakéhokoliv základu je s novým editorem zpráv velice jednoduchá. Zvolte si stavbu e-mailu, přidejte záhlaví, zápatí nebo postranní sloupce, zvolte si barvy a možnosti, a to vše v několika kliknutích.

HTML a Text správy

Emailové zprávy jsou vytvorené v HTML a textovém formátu pro prípad že príjemce má vyrazenou HTML zprávu v prohlížeci. Nezapomente: hybridní HTML/TEXT email je nejlepší volba pro email marketingovou kampan. Jestli prostá textová cást chybí, vetšina antispamových filtru se tvári podezrelé. Po ukonceni skládání vaší zprávy, použijte v SendBlaster- tlacítko “text z HTML” automatický se vytvorí prostá textová cást z HTML souboru.

Osobní e-mail

Posílejte zosobnení zprávy (“Vážený pane John Smith”, namísto “Milého zákazníka”)
Vážený #name# – > výsledek- > Važený Paul
Každý e-mail, který vy pošlete vypadá jinak než obvykle se používá na internetu, lze sloucit rysy zosobnení v e-mailech.

Vyjmout a nahradit

Vyberte si obrázek a nahraďte jej jiným. SendBlaster 3 automaticky změní jeho velikost a ořízne jej (bez roztahování) tak, aby pasoval do původního rozložení zprávy.

Kontrola odkazů

Už žádné nefunkční odkazy. SendBlaster 3 automaticky sestaví seznam všech odkazů ve Vaší zprávě, a to včetně těch skrytých, a umožní Vám je zkontrolovat jediným kliknutím.

Sendblaster ve svete  |  Reakce štastných zákazníku  |  Cookies  |  Sitemap  |        
© 2024 sendblaster.cz